وب سایت نیکسا درمان یک وب سایت تخصصی برای یافتن بهترین خدمات بیمه درمان تکمیلی است که با بهره‌مندی از تجربه یک دهه مدیران نمایندگی کد ۱۸۹ شرکت بیمه سامان طراحی شده است.

نمایندگی ۱۸۹ نیکپور، توانسته است در عرصه صنعت بیمه گامی فراتر گذاشته و در این راه به دستاوردها و افتخارات نیز دست پیدا کند.


– نماینده برگزیده شرکت بیمه سامان در سال های ۹۷-1388
– نماینده برگزیده در حوزه خدمات بیمه‌های زندگی از دیدگاه بیمه مرکزی ایران
– نماینده برگزیده شرکت بیمه سامان در فروش بیمه‌های اندوخته ساز به روایت روزنامه دنیای اقتصاد
– عضو برگزیده در ارائه بهترین خدمات بیمه‌ای به مشتریان از دیدگاه انجمن کیفیت ایران
– نماینده برگزیده شرکت بیمه سامان در کنفرانس تمایز رقابتی مبتنی بر نوآوری

لوگو نیکسا درمان

وب سایت نیکسا درمان در نظر دارد انواع خدمات بیمه درمان تکمیلی را به بیمه شدگان خود در حوزه‌های سلامتی ارائه نماید. از این سو علاوه بر ارائه بهترین طرح‌های بیمه تکمیلی به متقاضیان بیمه درمان، خدمات دیگری نیز جهت رفاه حال ایشان ارائه می نماید.

 • ارائه مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین طرح های بیمه تکمیلی بصورت بیمه تکمیلی انفرادی، بیمه تکمیلی خانواده و بیمه تکمیلی گروهی
 • ارائه جلسات حضوری جهت رفع سوالات و پاسخگویی به ابهامات بیمه شدگان یا متقاضیان بیمه تکمیلی
 • ارائه جزوات آموزشی جهت سهولت در بهره‌مندی از خدمات بیمه تکمیلی
 • کنترل اولیه هزینه‌های درمانی جهت تکمیل مدارک بیمه شدگان، به منظور تسریع در فرآیند ارزیابی توسط شرکت بیمه گر
 • پیگیری مدارک هزینه‌ای درمانی هر یک از بیمه شدگان به منظور تسریع در فرآیند پرداخت هزینه‌ها به بیمه شدگان
 • *ارائه خدمات باشگاه مشتریان به بیمه شدگان نیکسا درمان
مشتریان بیمه تکمیلی سامان

باشگاه مشتریان بیمه شدگان نیکسا درمان:

اساساً شکل گیری باشگاه های مشتریان به منظور ارتقاء و تنوع سطح خدمات به مشتریان سازمان‌ها می باشد. از این سو نیکسا درمان به جهت افزایش ارتباط خود با بیمه شدگان، همچنین رفاه حال ایشان خدمات دیگری نیز علاوه بر موضوع بیمه درمان تکمیلی ارائه کرده است.

 • ارائه تخفیف خرید بیمه عمر
 • ارائه تخفیف خرید بیمه مسئولیت مدنی کارفرما
 • ارائه تخفیف به شخص ثالث خودرو
 • ارائه تخفیف بیمه بدنه خودرو
 • ارائه تخفیف بیمه آتش سوزی، زلزله و سرقت
 • عقد قراردادهای گروهی بابت تخفیف بیمه بدنه خودرو
 • ارائه میز خدمت شامل تکمیل پرونده های مدارک خسارت درمان و پاسخگویی به سوالات بیمه شدگان ویژه قراردادهای گروهی ویژه

وب سایت نیکسا درمان به منظور بهره مندی بیمه شدگان از تخفیف های فوق، کارت هایی را جهت معرفی میزان تخفیف ها، با همکاری نمایندگی 189 بیمه سامان پیوست بیمه نامه درمان تکمیلی هر یک از بیمه شدگان نموده است تا از تخفیف های متنوع تا سقف 5،000،000 ریال بهره مند گردند.

همچنین بیمه شدگانی که می خواهند از ارتباطات خود بهره‌مند شده و از این طریق کسب درآمد کرده یا هزینه صدور انواع بیمه‌های خود را کاهش دهند، ضمن اعلام آمادگی قراردادی، با ایشان منعقد شده و کارت‌هایی به جهت معرفی به دوستان خود در اختیار ایشان قرار می گیرد تا در صورت خرید هر بیمه نامه‌ای توسط ایشان، امتیاز ریالی برای وی ثبت شده و می توانند در زمان خرید بیمه نامه از این محل استفاده نمایند.

 

حامیان رسانه ای نیکسا درمان:

شرکت بیمه سامان در تاریخ 1383/11/27 به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بیمه‌های اموال، مسئولیت و اشخاص با سرمایه 200 میلیارد ریالی منقسم به 200 میلیون سهم با ارزش اسمی یک هزار ریالی در سازمان ثبت شرکت ها با شماره ثبت 241059 ثبت شد و در تاریخ 1383/12/11مجوز فعالیت خود را در رشته های زندگی ، غیر زندگی و بیمه های اتکایی از بیمه مرکزی دریافت نمود و به عنوان ششمین عضو گروه مالی سامان فعالیت خود را آغاز کرد.

بانک سامان، شرکت سرمایه‌گذاری بانک سامان، شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه، صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران و مؤسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد به همراه جمعی از اشخاص حقیقی و حقوقی با سوابق طولانی در صنایع مالی و تولیدی اعضای هیأت مؤسس شرکت بیمه سامان را تشکیل می دهند.

بنیانگذاران و مدیران این شرکت سال ها است که از دست ‌اندرکاران با تجربه صنعت بیمه می باشند که با یک چنین متاع ارزشمندی قدم در این راه گذاشته‌اند و امروزه تجربه آنان در سایه بیمه سامان تبلور یافته است.

سرمایه فعلی شرکت طی مصوبه مجمع عمومی عادی سالانه مورخ 28 تیرماه 1397، به مبلغ 1,500,000,000,000 ریال افزایش یافت.

اعضای هیأت مدیره به ‌منظور جلب رضایت مشتریان و ارائه سرویس مطلوب به بیمه‌گذاران در انتخاب مدیران ارشد و میانی اقدام به جذب نیروهایی متخصص و مجرب در امور بیمه‌ای با هدف مشترک ایجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت بیمه نمودند. مدیران بیمه سامان بر این باورند که با استفاده از آخرین دانش ها و ابزار های حرفه‌ای و اعتقاد بر اصل مشتری مداری تمامی نیازهای بیمه‌ ای مشتریان را شناسایی کرده و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.

کادر کارشناسی بیمه سامان با برخورداری از تحصیلات دانشگاهی و آشنایی کامل با صنعت بیمه، زیر نظر مدیران با تجربه، سعی در حفظ منافع بیمه شدگان خود داشته و می کوشند با ارایه مشاوره در زمینه مدیریت ریسک، از بروز خسارات احتمالی برای بیمه گذاران پیشگیری نمایند.

بیمه سامان با اعتقاد به لزوم تعامل وهمدلی با گروه های ذینفع همواره درصدد است، با اتکاء به سرمایه های مالی و انسانی مناسب، خدمتی متمایز را برای بیمه گذاران خود به ارمغان آورد.

بانک سامان به عنوان سومین بانک خصوصی کشور و اولین عضو گروه مالی سامان، تحت نظارت بانک مرکزی مرداد ماه 1381 با پیشینه اولین موسسه مالی و اعتباری کشور و با سرمایه اولیه 200 میلیارد ریال آغاز به کار کرد. از شروع فعالیت با توجه به نیاز مبرم کشور به تحول در زمینه صنعت بانکداری از سیستم بانکداری سنتی به بانکداری مدرن، ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی را سرلوحه فعالیت بانکی خود قرار داده و در حال حاضر با سرمایه 4000 میلیارد ریال، در کنار خدمات بانکداری رایج برای اولین بار در کشور در زمینه ارائه سرویس های بانکداری الکترونیکی چون سامان کارت، اینترنت بانک، موبایل بانک، تلفن بانک و ارائه سیستم های on- line بانکی گام برداشت.

پرداخت الکترونیک سامان

شرکت پرداخت الکترونیک سامان با مشارکت بانک سامان و با هدف ارائه خدمات پرداخت الکترونیک، با تمرکز بر دو حوزه خدمات کارت و ایجاد شبکه فراگیر پذیرندگان کارت در سال 1382 تاسیس گردید. این شرکت با در اختیار داشتن امکانات سخت افزاری ونرم افزاری پیشرفته و بهره مندی از نیروهای متخصص و مجرب توانست به عنوان اولین (Payment Service Provider) رسمی کشور مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال 1383 دریافت نماید. ماموریت ما ارائه خدمات پرداخت الکترونیک، با بالاترین کیفیت و ساده ترین کاربری، به صاحبان کسب و کار، شرکت ها، سازمان ها ، دارندگان و پذیرندگان کارت در ایران است.

پرداخت الکترونیک کیش
شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش
سامان- گروه سرمایه گذاری سامان
شرکت ارتباطات ماهواره‌ای سامان
صرافی سامان
شرکت صرافی سامان
لوگو بیمه سامان
شرکت بیمه سامان
کارگزاری بانک سامان
شرکت کارگزاری بانک سامان
اعتبار سنجی سامان
شرکت اعتبار سنجی حافظ سامان ایرانیان
پردازشگران سامان
شرکت پردازشگران سامان
شرکت خدمانی آفتاب تجارت
شرکت خدماتی آفتاب تجارت

نظردهی بسته است