باشگاه مشتریان نیکسا درمان

نوع بیمهدرصد تخفیف
تخفیف بیمه شخص ثالث خودرو ۳ درصد
تخفیف بیمه بدنه خودرو۵ درصد
تخفیف بیمه آتش سوزی، زلزله و سرقت منازل۱۰ درصد
تخفیف بیمه عمر و تشکیل سرمایه۱۰ درصد

بیمه شدگان وب سایت نیکسا درمان، می‌توانند با تجمیع بیمه‌ نامه‌های خود، از خدمات صدور سایر بیمه‌ها همراه با تخفیفات ویژه بهره‌مند شوند.

درخواست مشاوره رایگان بیمه

کدام خدمات بیمه‌ای را لازم داریم؟

بیمه شخص ثالث خودرو:

بیمه شخص ثالث خودرو، جزء یکی از بیمه‌های اجباری در کشور می‌باشد و بر اساس قانون تمامی وسایل نقلیه موتوری می‌بایست در خصوص خرید بیمه نامه مسئولیت رانندگان وسائط نقیله موتوری اقدام نمایند.
از آنجائیکه امروزه حق بیمه و هزینه خرید بیمه شخص ثالث بسیار بالا رفته است، لیکن نیکسا درمان در نظر دارد به کلیه بیمه شدگان و یا بازدید کنندگان خود بابت خرید بیمه شخص ثالث تخفیفاتی را ارائه کرده تا حق بیمه پرداختی سالیانه ایشان کاهش یابد.

 

انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث خودرو:

یکی از دغدغه‌های بیمه گذاران بیمه شخص ثالث، اطمینان از قابلیت انتقال تخفیف بیمه نامه شخص ثالث خود بوده که بر اساس قوانین جاری بیمه مرکزی ایران، هیچ محدودیتی برای انتقال سابقه و تخفیف بیمه شخص ثالث وجود ندارد.
تخفیف بیمه نامه شخص ثالث خودرو بر اساس آخرین تغییرات انجام شده، حداکثر ۷۰٪ درصد بوده که طی ۱۴ سال متوالی محاسبه و تخفیف هر سال در بیمه نامه لحاظ خواهد شد و در صورتیکه شخص بخواهد شرکت بیمه خود را تغییر دهد، می‌تواند سوابق تخفیف سال‌های گذشته خود را به شرکت بیمه جدید انتقال دهد.

خدمات نیکسا درمان برای بیمه شخص ثالث خودرو:

نیکسا درمان برای کلیه بیمه شدگان خود و بازدیدکنندگان یا استفاده کنندگان سایت، خدمات مشاوره و صدور بیمه نامه شخص ثالث را قرار داده است تا مخاطبین ضمن دریافت مشاوره تخصصی برای انتخاب صحیح شرایط بیمه نامه، حق بیمه کمتری را نیز نسبت به سایر وب سایت‌ها یا نمایندگی‌‌های شرکت‌های بیمه پرداخت نمایند.
بیمه شدگان می‌توانند با ارسال اطلاعات بیمه نامه سال قبل خود به همکاران واحد صدور نیکسا درمان در نمایندگی ۱۸۹ بیمه سامان، درخواست صدور بیمه نامه با تخفیف ویژه صدور و خرید بیمه شخص ثالث خود را اعلام و بیمه نامه را دریافت نمایند.

 1. صدور بیمه نامه بصورت غیر حضوری
 2. استفاده از تخفیف ویژه نیکسا درمان + مازاد بر تخفیفات قانونی بیمه نامه
 3. ارسال رایگان بیمه نامه به محل کار یا منزل بیمه گذار

"نیکسا درمان، بهترین نرخ و شرایط را در بیمه شخص ثالث ارائه می‌نماید"

بیمه بدنه خودرو:

بیمه بدنه خودرو نیز به منظور حفظ اموال و دارایی‌های افراد بوده که بصورت غیر اجباری بر روی خودروها توسط شرکت‌های بیمه ارائه می‌گردد، بر این اساس افراد در صورتیکه خودرو ایشان دچار آسیب، سرقت کلی یا سرقت جزئی و غیره بشود، می‌توانند از محل بیمه بدنه خودرو خود استفاده نمایند.
بسیاری از دارندگان خودرو خرید بیمه بدنه خودرو را جزء سبد اصلی خرید بیمه‌ نامه‌ای خود ندانسته و آن را یک هزینه اضافی تلفی می‌کنند، در حالیکه همراه در تصادفات که خسارات مالی داشته و باعث بروز زیان به یکی از طرفین می‌شود، فرد مقصر حادثه نمی‌تواند از بیمه شخص ثالث خود استفاده نماید و می‌بایست هزینه خسارت وارد شده به اتومبیل خود را شخصا پرداخت نماید، لیکن خرید بیمه بدنه خودرو می‌تواند راه حلی منطقی برای جبران هزینه‌هایی چون تصادفات باشد.

انتقال تخفیف بیمه بدنه خودرو:

وجود نگرانی عدم امکان انتقال تخفیف بیمه بدنه خودرو نیز مانند بیمه شخص ثالث وجود دارد، که با توجه به نوع رویکرد شرکت‌های بیمه برای ارائه تخفیف که مبنی بر ریسک سنجی بیمه گذار می‌باشد، در بیمه بدنه ماشین نیز می‌توان تخفیف‌های عدم خسارت خودرو را از هر شرکتی به شرکت بیمه دیگر انتقال داد.
تخفیف بیمه بدنه ماشین بر اساس تعداد سال‌های عدم خسارت تعیین شده و علیرغم مدل زمانبر در بیمه شخص ثالث، بیمه گذار می‌تواند طی ۵ سال از ۶۰٪ درصد تخفیف بهره‌مند باشد که انتقال آن نیز به شرکت‌های بیمه بلامانع می‌باشد، همچنین امکان انتقال تخفیف بیمه بدنه از یک خودرو به خودرو دیگر نیز که متعلق به بیمه گزار باشد نیز امکان پذیر است.

خدمات نیکسا درمان برای بیمه بدنه خودرو:

نیکسا درمان خدمات بازدید در محل، تخفیف، صدور و ارسال بیمه نامه بدنه خودرو را برای کلیه بیمه شدگان و استفاده کنندگان از سایت خود را ارائه می‌‌نماید، همچنین با ارائه مشاوره تخصصی بیمه گذار را برای انتخاب صحیح بیمه نامه رهنمون خواهد کرد.
از این‌سو نیکسا درمان تلاش خواهد کرد علاوه بر کاهش نگرانی بیمه شدگان بابت زمان صرف شده برای خرید بیمه نامه، هزینه کمتری را نیز بابت صدور بیمه نامه برای مخاطبان خود ایجاد نماید.

 1. بازدید رایگان در محل بیمه گذار
 2. صدور بیمه نامه بصورت غیر حضوری
 3. استفاده از تخفیف ویژه نیکسا درمان + مازاد بر تخفیفات قانونی بیمه نامه
 4. امکان صدور اقساطی بیمه نامه یا تخفیف خرید نقدی
 5. ارسال رایگان بیمه نامه به محل کار یا منزل بیمه گذار

"نیکسا درمان، بهترین نرخ و امکان تقسیط را در بیمه بدنه ماشین ارائه می‌نماید"

بیمه آتش سوزی، زلزله و سرقت منازل مسکونی:

امروزه با توجه به تغییر شرایط آب و هوایی و سبک زندگی افراد، وجود خطر آتش سوزی و زلزله در منازل مسکونی بسیار بالا رفته، همچنین با توجه به وجود شرایط اقتصادی نامناسب، تعداد دزدی و سرقت منازل مسکونی افزایش چشمگیری داشته است، از این‌سو با خرید بیمه آتش سوزی، زلزله و سرقت منازل مسکونی می‌توان در صورت بروز حادثه، کلیه خسارت وارد شده را از این محل پرداخت نمود.
بیمه سرقت منازل در واقع یکی از پوشش‌های تابعه بیمه آتش سوزی می‌باشد که با خرید آن می‌توان نسبت به دریافت پوشش سرقت یا زلزله نیز اقدام نمود، اما با توجه به پایین بودن حق بیمه آن و نیز عدم وجود آگاهی کافی از شرایط خرید بیمه نامه در بین افراد، بسیاری از افراد نسبت به خرید بیمه اقدام نمی‌کنند.

شرایط بیمه آتش‌ سوزی، زلزله و سرقت منازل مسکونی:

بیمه آتش سوزی، بر خلاف بیمه نامه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو، تخفیفی بابت عدم خسارت به بیمه گذار تعلق نخواهد گرفت و هر سال بیمه گذار می‌بایست شرط عدم تغییر سرمایه ساختمان و اثاثیه خود، حق بیمه‌ای ثابت پرداخت نماید.
پوشش بیمه سرقت، پوشش بیمه زلزله، پوشش بیمه سیل و غیره نیز جزء پوشش‌های بیمه آتش سوزی بوده که با انتخاب هر کدام از آن‌ها توسط بیمه گذار حق بیمه آن نیز اضافه خواهد شد که بسته به وجود استانداردهای ایمنی در ساختمان و کاهش ریسک شرکت بیمه، صدور بیمه نامه با حق بیمه کمتری انجام خواهد شد.

خدمات نیکسا درمان برای بیمه آتش‌ سوزی، زلزله و سرقت منازل مسکونی:

از آنجاییکه رسالت اصلی نیکسا درمان، کاهش هزینه‌های افراد در زمان بروز خسارت می‌باشد، لیکن تلاش می‌کند با ارائه خدمات مشاوره، صدور، تخفیف ویژه مخاطبین خود هزینه‌های ایشان را علاوه بر موضوع هزینه‌ درمان، هزینه بروز سایر خسارات را نیز از سوی بیمه گذار جبران نماید.
کارشناسان نیکسا درمان مستقر در نمایندگی ۱۸۹ بیمه سامان، بیمه گزاران را برای یافتن خرید بیمه نامه آتش سوزی راهنمایی کرده تا علاوه بر احساس امنیت خاطر برای وقوع خساراتی چون آتش سوزی، سرقت و زلزله منازل مسکونی افراد، کامل‌ترین پوشش‌ها و سریعترین خدمات را نیز به ایشان ارائه نماید.

 1. بازدید رایگان محل در صورت نیاز
 2. صدور بیمه نامه بصورت غیر حضوری
 3. استفاده از تخفیف ویژه نیکسا درمان
 4. امکان صدور اقساطی بیمه نامه یا تخفیف خرید نقدی
 5. ارسال رایگان بیمه نامه به محل کار یا منزل بیمه گذار

"نیکسا درمان، مشاوره‌ای تخصصی برای بیمه اموال و دارایی شما ارائه می‌کند "

بیمه عمر و سرمایه گذاری:

بیمه‌ عمر و سرمایه گذاری، یکی از پر طرفدارترین بیمه‌های زندگی در تمام دنیا بوده و اخیرا نیز در ایران افراد زیادی نسبت به خرید آن اقدام نموده‌اند تا از خدمات و پوشش‌های بیمه عمر و سرویس‌های مالی و بازنشستگی آن نیز بهره‌مند باشند.
مهمترین رسالتی که بیمه عمر و سرمایه گذاری ایفا می‌کند تامین دوران حیات و ممات افراد بوده و متناسب با شرایط مورد نظر بیمه گذار امکان تغییر و تنوع را در بیمه نامه امکان پذیر می‌نماید، بسیاری از افراد تنها به دنبال مدل سرمایه گذاری بیمه عمر و سرمایه گذاری هستند در حالیکه اساس آن موضوع عمر و پوشش‌های تابعه از قبیل حادثه، از کار افتادگی و غیره می‌باشد.

شرایط بیمه عمر و سرمایه گذاری:

شرایط و پوشش‌های بیمه عمر و سرمایه گذاری مهمترین بخشی است که می‌بایست به آن توجه نمود، بطوریکه بدانیم در صورت حیات بیمه شده که مهمترین بخش بیمه نامه می‌باشد، کدام خدمات به وی ارائه می‌گردد.
بیمه عمر و سرمایه گذاری به ۲ بخش مختلف شامل عمر و پوشش‌های تابعه آن و سرمایه گذاری تقسیم می‌گردد، که در بخش بیمه عمر پوشش‌هایی چون فوت عادی، فوت ناشی از حادثه، غرامت از کار افتادگی، امراض خاص و غیره می‌باشد.
در بخش سرمایه گذاری نیز همانطور که از اسم آن پیدا است، با سرمایه گذاری حق بیمه و اندوخته بیمه گذار سودهای بالاتری نسبت به بانک را محقق می‌نماید و خدماتی چون بازنشستگی و سود تضمینی را به بیمه گذاران ارائه می‌نماید.
 

خدمات نیکسا درمان برای بیمه عمر و سرمایه گذاری:

بیمه عمر و سرمایه گذاری جزء تخصصی‌ترین رشته‌های بیمه‌ای با توجه به تنوع پوشش‌ها و نیز موضوع سرمایه گذاری که حساسیت زیادی از سوی افراد برای آن‌ وجود دارد، به حساب می‌آید که کارشناسان نیکسا درمان با بهره‌مندی از دانش و تجربه بیش از یک دهه نمایندگی ۱۸۹ بیمه سامان خدمات مشاوره تخصصی و رایگان را برای متقاضیان بیمه عمر و سرمایه گذاری ارائه می‌نماید.
متقاضیان خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری می‌توانند درخواست مشاوره رایگان بیمه عمر و تشکیل سرمایه داشته باشند و کارشناسان و مشاوران نیکسا درمان با مشاوره تلفنی یا مراجعه حضوری به محل متفاضی بیمه نامه می‌توانند پیشنهاداتی متناسب با به علائق مخاطب نسبت به میزان بازنشستگی و پوشش‌های بیمه‌ای مورد انتظار اقدام نمایند.

"نیکسا درمان، مشاوره‌ای تخصصی برای بیمه عمر و سرمایه گذاری ارائه می‌کند "

اسکرول به بالا
Scroll to Top