ارایه بیمه پیمایشی خودرو بیمه سامان در بیستمین نمایشگاه تلکام

یکی از جدیدترین محصولات شرکت بیمه سامان با عنوان بیمه پیمایشی خودرو در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت مخابرات ایران (تلکام) به مخاطبان ارایه می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، بیمه پیمایشی خودرو محصولی نوآورانه است که به مشتریان اجازه می دهد بر اساس میزان حرکت خودرو در طول سال حق بیمه بدنه اتومبیل را بپردازند.
این یک محصول نوآورانه و البته عادلانه است که بیمه سامان آن را ویژه رانندگان کم ریسک طراحی کرده است.
محاسبات انجام شده نشان می دهد حق بیمه بیمه نامه بدنه اتومبیل پیمایشی از بیمه نامه های بدنه رایج، دست کم ۳۰ درصد ارزان تر است.
این بیمه نامه در سه دسته پنج هزار کیلومتری، هشت هزار کیلومتری و ۱۲ هزار کیلومتری به صورت سالانه ارائه می شود، و مشتریان می توانند بسته به نیاز خود، این بسته های بیمه ای را خریداری و در صورت نیاز آن را تمدید کنند.
علاقه‌مندان برای اطلاع بیشتر از جزییات این خدمات و محصولات می‌توانند در مدت برگزاری بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی تلکام، صنایع مخابرات و اطلاع رسانی تهران که از سه شنبه ۲۶ آذر لغایت۲۹ آذرماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود به غرفه بیمه سامان واقع در سالن۳۸B مراجعه کنند.
بیمه سامان با هدف معرفی آخرین خدمات و محصولات خود با مشاركت اپراتور سامانتل به عنوان تنها شرکت بیمه ای حاضر در بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی تلکام، صنایع مخابرات و اطلاع رسانی تهران حضور دارد.

منبع: وب سایت بیمه سامان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
Scroll to Top