سود سهام‌داران بیمه‌کوثر برای سال مالی۹۷ افزایش چشمگیری خواهد داشت

به گزارش سایت تحلیلی-خبری آیین و به نقل از  روابط‌عمومی بیمه کوثر، مجید مشعلچی فیروز آبادی ، مدیر عامل شرکت بیمه کوثر در گفت‌وگو با خبرنگار اخبار پولی مالی ضمن بیان این مطلب، درباره میزان سرمایه شرکت گفت: اکنون دارایی شرکت در بازار بورس حدود هزارمیلیارد است که این امر با سرمایه‌گذاری در بخش‌های سودده میسر شد. 
مجید مشعلچی فیروزآبادی با بیان اینکه بیمه کوثر درحال حاضر یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بیمه‌ای است که در بورس سرمایه‌گذاری کرده است، خاطرنشان‌کرد: چهار‌درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری غدیر بزرگ‌ترین هلدینگ پتروشیمی کشور و سهام نفت و گاز پارسیان را نیز داریم. 
وی با بیان اینکه در سال گذشته به عنوان نهمین عضو اصلی توافق‌نامه بیمه‌نامه‌های مشترک انرژی فعالیت در بخش نفت و انرژی را گسترش دادیم، یادآورشد: از سال ۹۴ به این بخش بیمه‌ای ورود کردیم و اکنون به بزرگ‌ترین هلدینگ‌های نفت، گاز و پتروشیمی کشور خدمات ارائه می‌دهیم. 
مدیرعامل شرکت درباره اقدامات بیمه کوثر پس از وقوع سیل اخیر در کشور گفت: در نخستین روزهای وقوع سیل پنج گروه از سوی بیمه کوثر تجهیز و شروع به برآورد خسارت کردند تا بتوانیم غرامت را در اسرع وقت به آسیب‌دیدگان پرداخت کنیم و اکنون ۳۰ تیم در این مناطق حضور دارند. 
مجید مشعلچی از حضور مستمر مدیران و کارشناسان شرکت در مناطق سیل‌زده خبر داد و گفت: تاکنون ۹هزارو۸۸۴ پرونده در مناطق مختلف کشور تشکیل و حدود ۱۷میلیارد تومان خسارت برآورد شده است.
وی درباره نحوه عملکرد بیمه کوثر در سال‌۹۷ بیان کرد: اغلب کارشناسان حوزه سرمایه‌گذاری و تامین مالی اذعان دارند بیمه کوثر در سال ۹۷ عملکرد درخشانی داشته است
مدیرعامل بیمه کوثر درباره برنامه‌های سال ۹۸ بیمه کوثر گفت: مهم‌ترین برنامه شرکت در سال‌جاری پذیرش اتکایی از بیمه مرکزی است. همچنین حرکت به سمت سودآوری، نگهداشت نیروی انسانی، توسعه سرمایه‌گذاری در بخش‌های سودده و بورسی نیز از دیگر برنامه‌های ما است.
مجید مشعلچی با اشاره به اینکه در سال گذشته سه طرح نوین در شرکت اجرایی شد، افزود: بیمه‌نامه‌های حامی یا پرداخت هزینه‌های حقوقی، ودیعه مستاجر و بدنه هوشمند سفر را به بازار ارائه دادیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
Scroll to Top