بیمه تکمیلی سامان را بشناسیم ...

شرکت بیمه سامان با پشتوانه گروه مالی سامان، نسبت به معرفی بیمه تکمیلی اقدام نموده که در این مقاله مهمترین مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان ارائه می گردد تا متقاضیان بیمه تکمیلی بتوانند انتخاب صحیحی بر اساس پوشش‌ها و تعهدات مورد نظر، داشته باشند.

امروزه با توجه به افزایش هزینه‌های درمانی و تمایل افراد به یافتن بیمه تکمیلی، شناسایی و ارزیابی پوشش‌ها، تعهدات و فرانشیز بیمه تکمیلی در شرکت های بیمه از مهمترین عواملی است که متقاضیان بیمه درمان در پی آن هستند، از این سو بیمه تکمیلی سامان یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود که بیشترین تعهدات بیمه ای را به متقاضیان بیمه تکمیلی ارائه می دهد.

کارشناسان نیکسا درمان، مشاوره رایگان بیمه تکمیلی ارائه می نمایند، فرم درخواست مشاوره را تکمیلی نمایید.

به منظور انتخاب بهترین بیمه تکمیلی مناسب با شرایط خود، با مشاورین ما در ارتباط باشید. (مشاوره رایگان بیمه تکمیلی)

چرا بیمه تکمیلی سامان؟

شرکت بیمه سامان به عنوان یکی از اعضاء گروه مالی سامان از قبیل بانک سامان، شرکت پرداخت الکترونیک سامان و صرافی سامان خدمات خود را در حوزه بیمه های زندگی بصورت ویژه گسترش داده و در زمینه بیمه های درمان تکمیلی نیز خدمات ویژه ای را ارائه نموده است تا افراد با شرایط مختلف بتوانند از بیمه تکمیلی بهره مند باشند.

شرکت بیمه سامان به منظور ارائه خدمات بیمه تکمیلی خود به طیف وسیعی از افراد، بر آن شده تا خدمات بیمه تکمیلی را بصورت بیمه تکمیلی انفرادی، بیمه تکمیلی خانواده و بیمه تکمیلی گروهی در ۲ قالب بیمه تکمیلی گروه های بزرگ و بیمه تکمیلی گروهی های کوچک ارائه نموده تا ارائه کننده بهترین بیمه تکمیلی در کشور باشد.

پخش ویدیو

مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان بصورت انفرادی یا خانواده چیست؟

یکی از مهمترین دغدغه های افرادی که بصورت آزاد کار می کنند یا در شرکت هایی مشغول به فعالیت هستند که تمایلی به تهیه بیمه تکمیلی برای کارکنان خود ندارند، شناسایی شرکت بیمه ای برای خرید بیمه تکمیلی بصورت بیمه تکمیلی انفرادی یا بیمه تکمیلی خانواده است، یکی از مهمترین مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان توانایی خرید بیمه تکمیلی توسط هر فرد با شرایط مالی، پوشش ها و تعرفه های مختلف و مورد نظر می باشد.

همچنین با توجه به آنکه بیمه گرهای پایه به غیر از مراکز درمانی اصلی خود مانند بیمارستان میلاد که متعلق به بیمه تامین اجتماعی می باشد و تمام هزینه های درمانی بیمه شده را پرداخت می کند، در سایر مراکز درصد کمی از هزینه های درمان را پرداخت می کند، لیکن ضرورت داشتن بیمه تکمیلی برای افراد اهمیت بالایی خواهد داشت.

از سوی دیگر بسیاری از افراد بنابر دلایل مختلف برای خود بیمه پایه تهیه نمی کنند، حتی بسیاری از کارفرماها نیز از تهیه بیمه تکمیلی برای خود امتناع می کنند، این در حالی است که کارمندان این افراد تحت کد کارگاه بیمه تامین اجتماعی ایشان دارای بیمه گر پایه می شوند اما شخص کارفرما برای خود بیمه پایه تهیه نمی کنند، بدیهی است از مهمترین مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان امکان خرید بیمه تکمیلی بدون بیمه گر پایه می باشد.

امکان خرید بیمه تکمیلی انفرادی یا بیمه تکمیلی خانواده در بیمه سامان میسر می باشد. عدم وجود ضرورت به بیمه شدن کلیه افراد در خانواده نیز وجود ندارد.

بیمه شدگان اصلی (بیشتر از ۱۸ سال) در این نوع بیمه تکمیلی می توانند طرح بیمه ای مورد نظر خود را بصورت مجزا انتخاب نمایند.

با توجه به امکان انتخاب طرح مورد نظر بیمه شدگان، همچنین تقسیم بندی بیمه شدگان به ۴ گروه سنی مختلف، امکان مدیریت و کاهش هزینه های بیمه تکمیلی میسر می گردد.

امکان بهره مندی از تخفیف های متنوع در زمان خرید بیمه تکمیلی سامان میسر می باشد. بیمه سامان دارندگان بیمه عمر سامان و خانواده های ۳ نفره، تخفیف ویژه نیز ارائه می کند.

امکان بیمه شدن متقاضیان بیمه تکمیلی، حتی بدون بیمه گر پایه در بیمه سامان میسر می باشد.

امکان بیمه نمودن افراد از بدو تولد تا ۶۹ سالگی

فرانشیز یا سهم بیمه شده از هر خسارت، بسیار حائز اهمیت است که بیمه سامان کمترین میزان فرانشیز، معادل ۱۰٪ را ارائه نموده است.

بیمه شدگان بسته به نوع طرح انتخابی و تعداد نفرات متقاضی بیمه تکمیلی می توانند از روش های پرداختی متفاوتی تعیین نمایند.

مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان بعد از صدور بیمه نامه...

بیمه شدگان می توانند مدارک خود را حضورا به نمایندگی تحویل نمایند. به منظور تسریع در روند پرداخت خسارات، پرونده ها در محل نمایندگی کنترل می گردد.

امکان بیمه شدن متقاضیان بیمه تکمیلی، حتی بدون بیمه گر پایه در بیمه سامان میسر می باشد. همچنین افرادی که توسط کافرمایی دیگر و یا بصورت خویش فرما بیمه شده باشند، می توانند از بیمه تکمیلی ساماناستفاده نمایند.

ارائه کارت باشگاه مشتری به مبلغ ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال اعتبار به منظور خرید بیمه نامه هایی از قبیل شخص ثالث خودرو، بیمه بدنه، بیمه عمر و غیره

هزینه آزمایشات پزشکی، ویزیت، دارو و دندانپزشکی بدون دوره انتظار، یک روز بعد از صدور بیمه تکمیلی قابل پرداخت می باشد.

بهره مندی از مراکز درمانی طرف قرارداد در حوزه های مختلف پزشکی از قبیل خدمات بیمارستانی، تصویر برداری، آزمایشات پزشکی و غیره

واحد خسارت های بیمه تکمیلی سامان (درمانت) هزینه های پاراکلینیکی را طی ۱۵ الی ۲۰ روز کاری و هزینه های غیر از پاراکلینیکی را طی ۳۰ الی ۴۰ روز کاری را پرداخت می نماید.

امکان کنترل آنلاین پرونده های خسارتی به تفکیک فاکتورهای ارائه شده از سوی بیمه شده

بیمه شدگان بعد از دوره انتظار می توانند نسبت به انجام امور پزشکی خود اقدام نمایند.

شرایط بیمه تکمیلی سامان برای گروه های کوچک چگونه است؟

شرکت ها به منظور ارائه خدمات رفاهی به کارمندان خود، بیمه تکمیلی به ایشان ارائه می نمایند، بیمه گر ها عموما به شرکت هایی که تعداد کارکنان آن ها شامل افراد اصلی و تحت تکفل کمتر از ۵۰ نفر (SME`s Company) باشند خدمات بیمه تکمیلی گروهی را ارائه نمی کنند، لیکن بهترین راه حل ها و مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان برای ایشان خرید بیمه تکمیلی انفرادی یا خرید بیمه تکمیلی خانواده است که تمام خدمات بیمه تکمیلی گروهی را ارائه کرده و مزایایی بیشتر نیز به بیمه شدگان ارائه می کند.

از طرف دیگر بسیاری از شرکت ها تمایل دارند افرادی که در لیست بیمه تامین اجتماعی خود نیستند را نیز تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دهند، لیکن یکی دیگر از مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان، عدم نیاز به احراز رابطه کارفرما و کارمند می باشد.

پاسخ سوالات بیمه درمان تکمیلی خود را در اینجا بخوانید.

بر خلاف بیمه تکمیلی گروهی، بیمه شدگان می توانند از طرح های مختلف بیمه تکمیلی در قابل بیمه تکمیلی انفرادی و بیمه تکمیلی خانواده بهره مند گردند.

با توجه به امکان انتخاب طرح و تقسیم بندی سنی بیمه شدگان، هزینه بیمه تکمیلی انفرادی یا خانواده نسبت به بیمه تکمیلی گروهی کمتر است.

امکان بهره مندی از معافیت مالیاتی بابت حق بیمه درمان تکمیلی

امکان اضافه شدن بیمه شده اصلی در طی سال، بدون محدودیت

جهت مشاهده بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه سامان، لینک ذیل را کلیک کنید.

شرایط بیمه تکمیلی سامان برای گروه های بزرگ چگونه است؟

وجود مراکز درمانی طرف قرارداد در بیمه تکمیلی یکی از دغدغه های بیمه شدگان می باشد، بطوریکه هر چقدر تعداد مراکز درمانی شامل بیمارستان، کلینیک جراحی محدود، مراکز تصویر برداری، آزمایشگاه، دندانپزشکی و غیره طرف قرارداد بیشتر بوده و گستردگی آن نیز در شهر های کوچک و بزرگ در سطح کشور و استان ها بیشتر باشد، بیمه شدگان سهولت بیشتری را برای دریافت خدمات درمانی و سلامت تجربه خواند کرد.

از این سو شرکت بیمه سامان بصورت روزانه مراکز درمانی زیادی را به لیست خود اضافه می نماید تا علاوه بر افزایش رضایتمندی بیمه شدگان، هزینه‌های بیمه گری خود را نیز از این بابت کاهش دهد، در لینک ذیل می توانید مراکز درمانی طرف قرار بیمه سامان را ملاحظه نمود. 

شرکت‌های خدماتی، تجاری و بازرگانی، همچنین کارخانه‌جات تولیدی با ارائه بیمه درمان تکمیلی به کارکنان خود، تلاش بر کاهش هزینه‌های درمانی و سلامتی ایشان داشته و سالیانه از بیمه‌گرهای مختلف طرح‌های بیمه‌ای مناسب با شرایط خود و کارکنان را استعلام نموده تا مناسب‌ترین حق بیمه درمان و شرایط بهترین بیمه تکمیلی را برای سازمان خود انتخاب و بیمه نامه تکمیلی را با آن شرکت بیمه صادر نمایند.

یکی از مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان برای گروه‌های بزرگ، ارائه نرخ‌های بیمه تکمیلی مناسب با هر سازمان می باشد که با تجمیع بیمه نامه‌ها در شرکت بیمه سامان، امکان تعدیل و کاهش حق بیمه برای بیمه گذار میسر می گردد تا علاوه بر متمرکز نمودن خدمات بیمه‌ای از نرخ مناسب‌تری برای بیمه تکمیلی نیز بهره مند گردد.

شرکت‌ها و سازمان‌ها می توانند با تکمیل فرم پیشنهاد بیمه درمان تکمیلی گروهی درخواست خود را در خصوص طرح‌های بیمه تکمیلی مورد نظر جهت اعلام نرخ توسط بیمه گر ارائه نمایند.

بیمه تکمیلی گروهی

شرایط پرداخت بیمه تکمیلی سامان

تخفیف های بیمه تکمیلی

یکی دیگر از مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان، ارائه تخفیف های متنوع خرید بیمه تکمیلی می باشد.

  • ۱۰ درصد تخفیف خرید بیمه تکمیلی در صورت پرداخت نقدی
  • ۱۰ درصد تخفیف خرید بیمه تکمیلی ویژه دارندگان بیمه عمر سامان
  • ۱۵ درصد تخفیف خرید بیمه تکمیلی ویژه خانواده های ۳ نفر و بیشتر
  • ۲۵ درصد تخفیف خرید بیمه تکمیلی ویژه خانواده های ۳ نفر و بیشتر + دارندگان بیمه عمر سامان
  • ۲۵ درصد تخفیف خرید بیمه تکمیلی ویژه خانواده های ۳ نفر و بیشتر + پرداخت نقدی

شرایط اقساط بیمه تکمیلی سامان بسته به نوع طرح و تعداد نفرات تعیین می شود.

سایر مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان

  • امکان خرید بیمه تکمیلی انفرادی یا خرید بیمه تکمیلی خانواده
  • امکان از انتخاب طرح های بیمه تکمیلی 
  • امکان خرید جداگانه بیمه تکمیلی برای هر یک از اعضاء خانواده بالای ۱۸ سال
  • ۱۰ درصد تخفیف خرید بیمه تکمیلی در صورت پرداخت نقدی
  • ۱۰ درصد تخفیف خرید بیمه تکمیلی ویژه دارندگان بیمه عمر سامان
  • ۱۵ درصد تخفیف خرید بیمه تکمیلی ویژه خانواده های ۳ نفر و بیشتر
  • ۲۵ درصد تخفیف خرید بیمه تکمیلی ویژه خانواده های ۳ نفر و بیشتر + دارندگان بیمه عمر سامان
  • ۲۵ درصد تخفیف خرید بیمه تکمیلی ویژه خانواده های ۳ نفر و بیشتر + پرداخت نقدی 
  • پرداخت حق بیمه تکمیلی بصورت اقساط
  • در صورت استفاده از بیمه پایه ، فرانشیز صفر لحاظ خواهد شد.
  • استفاده از خدمات بیمه دندانپزشکی،آزمایش، ویزیت، دارو، پاراکلینیکی بدون احتساب دوره انتظار (بیمه شده می تواند بعد از صدور بیمه نامه از کلیه خدمات نامبرده استفاده کند)
   بیمه تکمیلی سامان
 • امکان کنترل خسارت های درمانی پرداخت شده توسط بیمه سامان در وب سایت و بصورت آنلاین
 • امکان درخواست صدور معرفی نامه بصورت حضوری یا آنلاین در ساعات اداری، ایمیل، فکس و نرم افزار واتس آپ
 • امکان انتخاب ۱۴ طرح متنوع بیمه درمان تکمیلی همراه با حق بیمه و تعهدات مختلف (گروه ممتاز )( گروه عقیق)
 • عدم نیاز به بیمه گر پایه مانند بیمه تامین اجتماعی برای خرید بیمه تکمیلی
 • استفاده از خدمات باشگاه مشتریان به ارزش ۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال بابت خرید بیمه نامه شخص ثالث،بیمه بدنه، بیمه عمر، بیمه مسئولیت و بیمه آتش سوزی
 • امکان خرید بیمه تکمیلی برای کودک یک ماهه تا ۶۹ سال
 • پرداخت هزینه آزمایش خون قبل از صدور بیمه تکمیلی، به شرط نیاز و صلاحدید پزشک معتمد بیمه سامان
 • حق بیمه های متنوع برای گروه های سنی مختلف (به منظور کاهش حق بیمه درمان تکمیلی

مراکز درمانی ممتاز طرف قرداد بیمه سامان:

وجود مراکز درمانی طرف قرارداد در بیمه تکمیلی یکی از دغدغه های بیمه شدگان می باشد، بطوریکه هر چقدر تعداد مراکز درمانی شامل بیمارستان، کلینیک جراحی محدود، مراکز تصویر برداری، آزمایشگاه، دندانپزشکی و غیره طرف قرارداد بیشتر بوده و گستردگی آن نیز در شهر های کوچک و بزرگ در سطح کشور و استان ها بیشتر باشد، بیمه شدگان سهولت بیشتری را برای دریافت خدمات درمانی و سلامت تجربه خواند کرد.

از این سو شرکت بیمه سامان بصورت روزانه مراکز درمانی زیادی را به لیست خود اضافه می نماید تا علاوه بر افزایش رضایتمندی بیمه شدگان، هزینه های بیمه گری خود را نیز از این منظر کاهش دهد، در لینک ذیل می توانید مراکز درمانی طرف قرار بیمه سامان را ملاحظه نمود. 

بیمه شده محترم، لطفا قبل از مراجعه به مرکز درمانی از طریق صفحه مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه سامان و یا تماس با مرکز درمانی از جاری بودن قرارداد اطمینان حاصل نمائید.

نام مرکزآدرس
بیمارستان عرفانسعادت آباد
بیمارستان مردمپیروزی
بیمارستان میلادبزرگراه همت
بیمارستان پارسبلوار کشاورز
بیمارستان محب کوثریوسف آباد
بیمارستان بهمنشهرک غرب
بیمارستان صارمشهرک اکباتان
بیمارستان شهریارآذربایجان
بیمارستان پارسیانسعادت آباد
بیمارستان سورناشیخ هادی
تهران کلینیکقائم مقام فراهانی
مرکز جراحی محدود شقایقیوسف آباد
مرکز جراحی محدود سلامت غربمیدان آزادی
مرکز فیزیوتراپی اریکه سلامتصادقیه
مرکز فیزیوتراپی آرزومطهری
مرکز فیزیوتراپی شمسمهر آباد جنوبی
مرکز فیزیوتراپی آرزوی سعادتسعادت آباد
مرکز فیزیوتراپی آرویناتهرانپارس
مرکز فیزیوتراپی آرمانمیدان ونک
مرکز پزشکی هسته ای دکتر محمد کریمیپاسداران
مرکز پزشکی هسته ای کوثرپاسداران
مرکز پزشکی هسته ای سیناتوحید
مرکز تصویر برداری پایتختمیرداماد
مرکز تصویر برداری سینا اطهرمیدان قدس
مرکز تصویر برداری گامانایف ایرانظفر
مرکز تصویر برداری نسیم اطهرمطهری
مرکز چشم پزشکی نورمطهری
مرکز چشم پزشکی نوین دیدگانبهشتی
مر کز چشم پزشکی بصیرجمالزاده
مرکز چشم پزشکی ایرانیانپاسداران
دندانپزشکی ایران طبشیخ بهائی
دندانپزشکی لالهجنت آباد
دندانپزشکی فرجامتهرانپارس
آزمایشگاه دانشطالقانی
آزمایشگاه آرامشسعادت آباد
آزمایشگاه مدیکالمیدان امام حسین
آزمایشگاه پارسهمیدان صادقیه

پوشش بیمه دندانپزشکی:

پوشش بیمه دندانپزشکی، یکی از موارد مورد علاقه بیمه گذاران می باشد، چرا که هزینه های دندانپزشکی و سلامتی دهان و دندان بسیار بالا بوده و افراد برای جبران آن نیاز به کمک هزینه ای برای انجام امور دندانپزشکی خود هستند.

یکی دیگر از مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان وجود پوشش دندانپزشکی است در طرح های مختلف، هزینه های متنوعی را تحت پوشش قرار می دهد که این میزان حداکثر تا ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان قابل جبران بابت هزینه های بیمه شده می باشد.

تفسیر آزمایش خون

پوشش آزمایشات پزشکی:

برای کنترل سلامت و جلوگیری از بیماری می بایست بصورت دوره و تحت نظر پزشک متخصص آزمایشاتی انجام گیرد، یکی از مهمترین دلایل این اقدام پیشگیری از بیماری و یا درمان زود هنگام بیماری می باشد و این مهم از طریق آزمایش اعضاء مختلف بدن امکان پذیر است.

یکی دیگر از مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان داشتن پوشش آزمایش است که مانند سایر پوشش های بیمه تکمیلی سامان، امکان پرداخت هزینه ها را با شرایط مختلف دارد، این میزان حداکثر تا ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان قابل جبران در کلیه هزینه های آزمایشات مگر خارج از استثنائات خواهد بود.

پوشش هزینه ویزیت پزشکی و دارو:

بهبود بیماری و کنترل سلامتی، نیازمند ویزیت پزشکی و در بسیاری از موارد پزشک متخصص است که می تواند ضمن انجام آزمایشات پزشکی و کنترل علائم بیماری، با تجویز دارو مسیر درمانی را برای بیمار ایجاد نماید.

از مهم ترین مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان تحت پوشش قرار دادن هزینه‌های ویزیت و دارو است که این میزان تا حداکثر ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان بابت هزینه ویزیت پزشک عمومی و پزشک متخصص، همچنین داروهای مجاز و موجود در داروخانه‌های کشور قابل پرداخت خواهد بود.

پوشش ۹۷ میلیون تومانی:

بالا بودن سقف تعهدات و پوشش‌های بیمه تکمیلی از ویژگی‌هایی با اهمیت بالا در افراد است که در واقع از بارزترین مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان ارائه پوشش و تعهدات بیمه ای تا ۹۷ میلیون تومان در طرح عقیق بیمه درمان تکمیلی سامان است.

پوشش ۹۷ میلیون تومان بیمه تکمیلی سامان، شامل خدمات متنوعی از هزینه‌های بیمارستانی، جراحی، پارکلینیکی، سمعک، رفع عیوب انکساری، زایمان، نازایی، آمبولانس، ویزیت و دار، آزمایشات پزشکی و دندانپزشکی می باشد.

 

تنوع پوشش های بیمه درمان تکمیلی:

وجود تنوع در پوشش‌ها و سرمایه‌های بیمه درمان تکمیلی از عواملی است که امکان انتخاب را سهل و همچنین تمایل طیف گسترده‌‌تری از افراد و اصناف را شامل می نماد.

یکی دیگر از مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان وجود ۱۶ طرح بیمه درمان تکمیلیکه افرادی بصورت بیمه تکمیلی انفرادی و بیمه تکمیلی خانواده می توانند با شرایط مالی مختلف از طرح های متنوع بیمه تکمیلی سامان استفاده کنند.

کارشناسان نیکسا درمان، مشاوره رایگان بیمه تکمیلی ارائه می نمایند، فرم درخواست مشاوره را تکمیلی نمایید.

مشاوره رایگان بیمه تکمیلی

مشاوره رایگان بیمه تکمیلی

جهت مشاوره رایگان بیمه تکمیلی کلیک کنید.

آدرس

تهران- خیابان مطهری - خیابان میرعماد - کوچه دوم - پلاک ۲۰ - طبقه ۳ - واحد ۵ بیمه سامان نمایندگی نیکپور (کد ۱۸۹)

شماره تماس

۹۱۰۰۷۹۴۳ - ۰۲۱
۰۲۱-۹۱۰۰۸۹۷۹

شماره تلگرام

شماره تلگرام واحد روابط عمومی : ۰۹۱۰۲۳۰۴۱۸۹
شماره تلگرام واحد بیمه های درمان: ۰۹۱۹۳۴۶۵۲۴۸

به این مقاله امتیاز دهید.

/ ۵.

برچسب های بیمه تکمیلی
برچسب ها:

#بهترین بیمه تکمیلی

نویسنده: میلاد نیکپور

جهت دانلود مقاله مزیت‌های بیمه تکمیلی سامان، بر روی دکمه مقابل کلیک کنید.

 

نظردهی بسته است