مشاوره بیمه تکمیلی در یک دقیقه

پخش ویدیو

مزیت‌های رقابتی بیمه سامان

پخش ویدیو

نوآوری، عامل موفقیت

پخش ویدیو

بیمه درمان تکمیلی چیست؟

پخش ویدیو

خسارت های بیمه تکمیلی را چگونه دریافت کنیم؟

پخش ویدیو
تفسیر آزمایش خون

بیمه تکمیلی آزمایش خون و تفسیر را بشناسیم...

انجام آزمایش خون بهترین نوع پیشگیری از بیماری می باشد، این یکی از جملاتی است که هر انسانی در طول مدت زندگی خود بارها شنیده است، در واقع می خواهیم با این جمله یادآور شویم که چه کارهایی را باید انجام بدهیم و از کدام کارها را باید اجتناب کرده تا دچار بیماری نشویم.

بیمه تکمیلی زایمان

بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان را بشناسیم...

با توجه به افزایش هزینه های زایمان بصورت زایمان طبیعی یا سزارین که در تهران و سایر شهرها انجام می شود، داشتن بیمه تکمیلی که جبران کننده هزینه های زایمان باشد از اهمیت زیادی برخوردار بوده، لیکن یافتن بهترین شرایط بیمه تکمیلی برای زایمان امری ضروری خواهد بود.

بیمه دندانپزشکی

بهترین بیمه تکمیلی دندانپزشکی را بشناسیم...

بیمه دندانپزشکی از آن آنجا اهمیت پیدا می کند که بطور متوسط هر ایرانی ۲ الی ۳ دندان نیازمند به ترمیم یا پوسیده دارد، موضوع دندانپزشکی در ایران از سال ها پیش مورد بررسی قرار گرفته و شاخصی را با نام DMF که بیانگر وضعیت دندان های پوسیده، کشیده شده و یا پر شده است را ارزیابی نموده و از سال ۱۳۶۰ این شاخص از رتبه ۱/۸ به ۶ در سال ۱۳۹۷ رسیده است.

بیمه گر پایه

بیمه تکمیلی بدون بیمه گر پایه را بشناسیم...

یکی از مهمترین چالش‌های افراد برای خرید بیمه تکمیلی، یافتن شرکتی که بیمه تکمیلی بدون بیمه پایه را انجام دهد، دلیل حساسیت شرکت‌های بیمه گر برای لزوم داشتن بیمه گر پایه، کاهش هزینه‌های بیمه گری و به تبع آن کاهش خسارت بیمه تکمیلی می باشد.

بیمه آسماری

تفاوت‌ بیمه تکمیلی بیمه سامان و بیمه آسماری (تهران) چیست؟

تعرفه شرکت بیمه آسماری، نسبت به شرکت بیمه سامان بالاتر است. حق بیمه شرکت بیمه سامان : در۴ گروه سنی و با محدوده سنی زیاد (موثر در کاهش حق بیمه) می باشد.

بیمه تکمیلی سامان

بیمه تکمیلی سامان و مزیت‌های آن چیست؟

از آنجائیکه انتخاب بیمه تکمیلی، نیازمند ارزیابی دقیق از لحاظ پوشش های بیمه ای و میزان تعهدات بیمه ای و شرایط آن می باشد، لذا مزیت های بیمه تکمیلی سامان به جهت بررسی بیمه شدگان و متقاضیان، برای انتخاب بهترین بیمه تکمیلی به شرح ذیل اعلام می گردد.

بیمه sos

تفاوت بیمه تکمیلی SOS (کمک رسان) و بیمه سامان چیست؟

شرکت بیمه SOS (کمک رسان)، شرکت بیمه گر نمی باشد . هزینه پرداختی در شرکت بیمه SOS (کمک رسان) جزء هزینه های قابل قبول مالیات اشخاص حقیقی و حقوقی (موضوع ماده ۱۳۷ و ۱۴۸ قانون مالیاتی) نمی باشد.

بیمه آسماری

تفاوت‌ بیمه تکمیلی بیمه سامان و بیمه آسماری (شهرستان) چیست؟

شرکت بیمه سامان، ۱۴ طرح متنوع با تعهدات و حق بیمه های مختلف و متناسب با شرایط بیمه شده شرکت بیمه آسماری، ۴ طرح متنوع و با تعهدات و حق بیمه های مختلف و متناسب با شرایط بیمه شده

بیمه تکمیلی انفرادی

بهترین بیمه تکمیلی را چگونه انتخاب کنیم؟

وقتی صحبت از بهترین بیمه تکمیلی به میان می آید، یعنی باید اطلاعات دقیقی در خصوص انواع بیمه‌های درمان تکمیلی بدست آورد

بیمه تکمیلی چیست

بیمه تکمیلی چیست؟

بیمه تکمیلی یا همان بیمه درمان تکمیلی، همانطور که از اسمش پیداست به عنوان بیمه مکمل و پرداخت کننده مازاد هزینه درمانی است که افراد پرداخت می کنند.

نظردهی بسته است